Výroba výtahů - Česká republika a Slovensko

Podnikáme v oboru výtahového průmyslu s komplexní dodávkou prací a služeb. 

 

předmětem naší činnosti je:

  • Montáž, opravy, revize a zkoušky vyhrazených zdvihacích zařízení
  • Výroba , obchod a služby neuvedené v přílohách 1-3 živnostenského zákona
  • Provádění staveb i jejich změn a odstraňování
  • Projektová činnost ve výstavbě

 

Naše firma ve všech oborech své činnosti má kvalifikované technické a výrobní zaměstnance. Pracuje bez reklamací, pojistných událostí, bez toho, že by způsobila škodu objednatelům čí třetím osobám. Naši práci lze vidět jak v České tak i Slovenské republice

 

holka ve výtahu

1. Výtahové stroje

Do nových i rekonstruovaných výtahů instalujeme bezpřevodové a převodové výtahové stroje od českých a renovovaných zahraničních výrobců.

2. Kabiny - včetně celé technologie námi vyrobených výtahů

Kabiny výtahů (rámy, opláštění) jsou konstruovány a vyráběny s ohledem na vysoké požadavky (tuhosti použitých materiálů, zpracování, estetického provedení, bezpečnosti jak při montáži tak i následném provozu výtahu).
 

Při výrobě celé technologie výtahů a kabin jsou maximálně využívány nejmodernější strojní technologie včetně povrchových úprav. Úpravy a provedení interiérů kabin jsou volitelné od použití dekorovaných nerezů, skla i přes úpravu nástřikem tzv. komaxitem kde je možnost volby barevného provedení, dále nabízíme jako jedni z mála tuzemských výrobců potisk částí interiéru nebo celoplošný potisk různých námětů na opláštění kabiny i tlačítkových panelů.
 

Interiér je standardně vybaven zrcadlem a madlem (provedení nerez, nástřik komaxit). Na podlahu kabiny je použita protiskluzová krytina altro v různých odstínech.

Nabízíme i variabilní osvětlení kabiny dle našeho vzorníku.

výtahová kabina

nové výtahové kabiny

kabina výtahu

nové kabinové výtahy

3. Šachty výtahů

Vyrábíme a dodáváme konstrukce ocelových šachet včetně opláštění (ocelové kazety naší konstrukce v barevné povrchové úpravě komaxit, dále deskami fermacell s následnou výmalbou, i plně prosklené). Instalujeme šachty do již stávajících budov s výtahy před rekonstrukcí, tak i do budov bez výtahu s možností vestavby nového výtahu. Také dodáváme i tzv. přisazené šachty vně budovy (provedení opláštění – sklo, kingspan, fasádní systém včetně zateplení).

Všechny shora jmenované činnosti provádíme s našimi pracovníky.

4. Ruční šachetní dveře

Jsme výrobci i dodavatelé ručních šachetních dveří s takřka neomezenou životností.   

Samozřejmostí je používání certifikované bezpečnostní dveřní uzávěry od renomovaného výrobce Kronenberg. Též vlastníme certifikát o výrobku který splňuje ty nejpřísnější bezpečnostní požadavky kladené na výrobu a distribuci šacheních dveří.

 

Přednosti našich dveří:

  • celkově tuhá konstrukce zaručující stálost bez deformací během používání
  • velmi robustní panty
  • varianta automatického nebo mechanického otvírání a zavírání
  •  velikost a umístění průhledového okénka
  •  použití různých materiálů k výrobě madel
  • barevné řešení jak křídla tak rámu dveří včetně rámu průhledového okénka případně i madla

 

 

5. Komponenty výtahu

Jsme schopni dodávat jak celé výtahy, tak i jednotlivé prvky případným odběratelům kteří volí montáž buď svými pracovníky nebo jinou montážní firmou.

6. Elektrovýroba

Naše firma se ve spolupráci s firmou Adcis s.r.o. již od roku 2000 zabývá vývojem řídící elektroniky, přímo určené pro řízení výtahů.

Díky tomu máme možnost být flexibilní k požadavkům zákazníka. Vyrábíme rozvaděče pro celé spektrum výtahových aplikací. Rozvaděče jsou vybaveny systémem pro snížení spotřeby ve stand-by režimu. Využíváme pouze kvalitní komponenty s vysokou životností, jako je řídící karta LCB04 z naší produkce, či japonské měniče frekvence Yaskawa a další renomované značky elektro komponentů.

Produkujeme kompletní elektro výzbroj, do které patří hlavní vypínače, revizní jízdy na klec a do šachty výtahu.

Další nedílnou součástí a v podstatě jedinou součástí elektro výzbroje, se kterou běžný uživatel výtahu přijde do kontaktu jsou ovladačové kombinace do klece a stanice výtahu. Proto nabízíme mnoho variant, aby si každý zákazník našel to své. Tyto komponenty patří také k námi vyvíjeným produktům. Můžeme se pochlubit dotykovými tably do klece výtahu, senzorickými tlačítky do klece i do stanice, dále několika typy grafických displayů s možností uživatelského programování. Možnosti provedení ovladačů jsou buď na nerezových štítcích, nebo na plastových deskách s možností vytvoření nejrůznějších motivů.

Vše vyrábíme na míru, proto má zákazník mnoho možností, jak standartní výtah modifikovat dle jeho představ. Samozřejmostí našich výtahů je, že splňují všechny nutné normy pro provoz ve státech EU.

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace