Rekonstrukce a modernizace výtahů

rekonstrukce výtahůRekonstrukce a modernizace, zvyšování bezpečnosti výtahů v provozu

Provedeme všechny potřebné práce a činnosti ke zvýšení užitné hodnoty Vašeho výtahu. Dbáme na to, aby provoz zařízení byl bezpečný, bezporuchový a odpovídal moderním trendům. Chraňte svůj majetek dříve, než dojde k haváriím či jiným problémům. Umíme poradit, připravit práci, zařídit potřebné podklady včetně projekce a dáváme více než obvyklé záruky. Odbornou pomoc při přípravě prací naleznete u našich pracovníků. Zvolíme takové řešení, které pro Vás bude výhodné.


Zvýšení užitné hodnoty Vašeho výtahu

  • zvětšíme kabinu na maximální rozměr, který se vejde do stávající šachty
  • zvětšíme stávající šachtu, do které dodáme větší výtah
  • zvýšíme nosnost výtahu
  • přidáme další protistanici v úrovni vchodu do domu
  • u všech výtahů zvýšíme dopravní rychlost výtahu
  • používáme frekvenční měniče, které přinášejí úsporu elektrické energie
  • pro každý výtah nabízíme několik alternativních řešení, výtahy dokážeme řešit individuálně podle konkrétní situace a přání zákazníka.
Máme více než 30 let zkušeností a rádi Vám poradíme s výběrem

Používané výtahové celky

ikona kladka 1. Výtahové stroje
Do rekonstruovaných výtahů instalujeme převážně nové výtahové stroje od českých výrobců. Respektujeme i přání zákazníka na dodání konkrétního výtahového stroje. V nabídce jsou jak bezpřevodové, tak i převodové stroje, nové nebo námi kvalitně modernizované s dlouhou zárukou.
 
ikona ovládací panel 2. Řízení výtahu, elektroinstalace
Vyvinuli jsme jeden z nejlepších řídících systémů výtahů na trhu, s dlouhou životností, který dodáváme s veškerým příslušenstvím.
 
ikona výtah 3. Výtahové kabiny
Výtahové kabiny jsme konstruovali tak, aby vyhovovaly požadavkům na dostatečnou tuhost, nehořlavost a materiálovou odolnost při vysoké estetické úrovni. Pro vysokou odolnost doporučujeme kabiny z dekorovaných nerezových plechů. Další variantou jsou kabiny z komaxitu se snadnou opravitelností. Běžným standartem jsou nerezová madla a zrcadla. Po mnohaletých zkušenostech nedoporučujeme různé sendvičové kabiny s polepy, které vykazují nízkou odolnost proti poškození a vandalizmu. Osvětlení kabin nabízíme v několika variacích.
 
ikona výtahové dveře 4. Šachetní výtahové dveře
Do dveřních otvorů zabudováváme ruční šachetní výtahové dveře vlastní výroby s certifikovanou dveřní uzávěrkou Kronenberg, požární odolností, robusními panty, tuhou konstrukcí a tichým automatickým dovíráním. Další možností jsou dveře automatické.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace