Výtahy Pardubice, a.s.

Projektujeme, vyrábíme, dodáváme a montujeme výtahy všech typů, velikostí, nosností a provedení

 

Od malých nákladních výtahů, tzv. jídelních na 50 kg nákladu přes osobní a lůžkové až po nákladní výtahy do výrobních a skladovacích prostorů.


Co se týká konstrukčního řešení, realizujeme výtahy lanové (trakční i bubnové) i hydraulické. Většina výtahů je především účelových, v plnostěnných šachtách, sloužících pro dopravu osob a nákladů, ale vyrábíme a montujeme i panoramatické skleněné výtahy do átrií reprezentačních budov, kde jsou určitým dominantním architektonickým prvkem.

Máme téměř 30 let zkušeností a rádi Vám poradíme s výběrem

Komplexní dodávka výtahů od jednoho dodavatele

 

 

Pokud se rozhodnete zabudovat do Vašeho ať už nového nebo rekonstruovaného objektu jakýkoliv výtah, obraťte se na nás. Budeme spolupracovat s Vaším architektem nebo stavebním projektantem zdarma na projektové přípravě včetně předání podkladů pro konkrétní výtah.
Zajišťujeme kompletní dodávky včetně stavebních prací. Zákazník ví, že nemusí shánět žádné subdodávky ať již zednické nebo malířské. Naše firma má patřičná oprávnění k provádění stavebních prací souvisejících s dodávkami výtahů.

 

 

Co nás charakterizuje - český výtah, česká firma, kvalita, životnost, flexibilita, ochota, vstřícnost, ekologie, úspora, elegance, komfort, design, pokrok, vývoj, inovace, technologie, budoucnost, projekce, návrh, komplexnost, perspektiva, pohotovost, profesionalita, tedy bezproblémové vztahy se zákazníkem

 

ocenění TÜV SÜD Czech ISO 9001ocenění jsme zelená firmaocenění top czech quality 1. stupněocenění top czech quality za rok 2010logo unie výtahového průmyslu české republiky  Logo člen českého sdružení pro výtahouvou techniku

 

Pohled do historie

Výtahy Pardubice a.s. vznikla na základech družstva, které bylo založeno v roce 1990. Protože struktura družstva byla sice z hlediska tehdejší právní úpravy uchopitelná, ale nevyhovovala praktickému chodu firmy. Již název družstvo bylo v té době zprofanován a nebylo možno uskutečnit transformaci tak byla založena stejnojmenná společnost s ručením omezeným. V průběhu uplynulých let došlo k transformaci z fungujícího s.r.o. na akciovou společnost. Jedinými akcionáři jsou dnes původní zakladatelé družstva a s.r.o. Jaromír Michek a Ing. Věra Slavíková. Sídlem bylo a je vždy Pardubice.

Podporujeme

MIREA denní stacionář, o.p.s.

MIREA denní stacionář, o.p.s. je zařízení sociálních služeb - denní stacionář, které poskytuje ambulantní služby sociální péče lidem s mentálním postižením ve věku od 19 do 64 let v Pardubicích a okolí.

MIREA denní stacionář, o.p.s. podporuje klienty v seberealizaci a nezávislosti pomocí nabídky pracovních činností a nácviku sociálních dovedností. Soustavně pracují na tom, aby těmto lidem pomohli posílit jejich samostatnost. Toho dosahují pomocí individuálních plánů šitých každému přesně na míru. Pomáhají tak svým klientům zapojit se do běžného života společnosti. 

Denní stacionář MIREA odvádí neuvěřitelné množství práce, které pomáhá zlepšit život mnoha lidem. U nás ve společnosti Výtahy Pardubice a.s. jsme tak velice hrdí na to, že můžeme toto sdružení podporovat.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace