Kariéra

Vedoucí konstrukce

Pracovní náplň:
  • Vedení oddělení konstrukce
  • Řízení chodu zakázek v požadovaných termínech.
  • Vytváření podkladů pro objednávky subdodávek.
  • Spolupráce s úseky obchodu-zásobování–výroby-montáže při plnění zakázek.
  • Návrhy nových nebo úpravy stávajících technických řešení a po jejich schvální zajištění zavedení do nových zakázek.
  • Příprava technických dokumentací pro zákazníka.
Místo výkonu práce:

Pardubice

Požadavky na uchazeče
  • VŠ nebo SŠ odborné vzdělání – strojírenské

  • Zkušenost s vedením menšího kolektivu

  • Praxe v oboru min.5 let nejlépe v oboru konstrukce strojních zařízení/jednoúčelových strojů

  • Technické myšlení, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, chuť zdokonalováni se v oboru

  • Schopnost orientace v technické výkresové dokumentaci, manuálech a technických listech

  • Znalost práce na PC v programech – AUTODESK Inventor/Vault, Auto CAD 10, MS Office

  • Řidičský průkaz sk. B

  • Občasné výjezdy do místa realizace zakázky – technická konzultace, zaměřování, ověřování výrobku

Nabízíme
  • Práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní, prosperující, ryze české společnosti existující 30 let na trhu.

  • Přátelské pracovní prostředí, profesionální tým kolegů.

  • Odpovídající platové ohodnocení.

  • Možnost placené podnikové rekreace v Chorvatsku.

  • Stravenky za zvýhodněnou cenu.

  • Příspěvek na penzijní pojištění.

  • Další zaměstnanecké benefity.

Nástup možný ihned

Kontaktní osoba:

Karel Klema tel: 777 767 114

Email: vyroba@vytahy-pce.cz

Máte zájem o pozici Vedoucí konstrukce?

Napište nám
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
*Označené položky jsou povinné.