Rekonstrukce a modernizace výtahů

Rekonstrukce a modernizace, zvyšování bezpečnosti výtahů v provozu

Provedeme všechny potřebné práce a činnosti ke zvýšení užitné hodnoty Vašeho výtahu. Dbáme na to, aby provoz zařízení byl bezpečný, bezporuchový a odpovídal moderním trendům. Chraňte svůj majetek dříve, než dojde k haváriím či jiným problémům. Umíme poradit, připravit práci, zařídit potřebné podklady včetně projekce a dáváme více než obvyklé záruky. Odbornou pomoc při přípravě prací naleznete u našich pracovníků. Zvolíme takové řešení, které pro Vás bude výhodné.


Zvýšení užitné hodnoty Vašeho výtahu

• zvětšíme kabinu na maximální rozměr, který se vejde do stávající šachty
• zvětšíme stávající šachtu, do které dodáme větší výtah
• zvýšíme nosnost výtahu
• přidáme další protistanici v úrovni vchodu do domu
• u všech výtahů zvýšíme dopravní rychlost výtahu
• používáme frekvenční měniče, které přinášejí úsporu elektrické energie
• pro každý výtah nabízíme několik alternativních řešení, výtahy dokážeme řešit individuálně podle konkrétní situace a přání zákazníka. ( foto1,foto2,foto3) Několik ukázek provedení  z konkrétních zakázek - PDF1, PDF2, PDF3.

Používané výtahové celky

1. výtahové stroje
Do rekonstruovaných výtahů instalujeme převážně nové výtahové stroje od českých výrobců. Respektujeme i přání zákazníka na dodání konkrétního výtahového stroje.
V nabídce jsou jak bezpřevodové, tak i převodové stroje, nové nebo námi kvalitně modernizované s dlouhou zárukou.

2. Řízení výtahu, elektroinstalace

Vyvinuli jsme jeden z nejlepších řídících systémů výtahů na trhu, s dlouhou životností, který dodáváme s veškerým příslušenstvím.


3. Výtahové kabiny
Výtahové kabiny jsme konstruovali tak, aby vyhovovaly požadavkům na dostatečnou tuhost, nehořlavost a materiálovou odolnost při vysoké estetické úrovni.
Pro vysokou odolnost doporučujeme kabiny z dekorovaných nerezových plechů. Další variantou jsou kabiny z komaxitu se snadnou opravitelností. Běžným standartem jsou nerezová madla a zrcadla. Po mnohaletých zkušenostech nedoporučujeme různé sendvičové kabiny s polepy, které vykazují nízkou odolnost proti poškození a vandalizmu.
Osvětlení kabin nabízíme v několika variacích.
 

4 Šachetní výtahové dveře
Do dveřních otvorů zabudováváme ruční šachetní výtahové dveře vlastní výroby s certifikovanou dveřní uzávěrkou Kronenberg, požární odolností, robusními panty, tuhou konstrukcí a tichým automatickým dovíráním. Další možností jsou dveře automatické.